Kuidas saada refleksoloogiks?

“Refleksoloogil peab olema empaatiavõime, usaldusväärsus, diskreetsus, tolerantsus, analüüsivõime, loovus, paindlikkus, hea pingetaluvus ja koostöövõime. Ta peab suutma langetada kompleksseid otsuseid ning töötama iseseisvalt vastutusrikastes ja ettearvamatutes olukordades”(refleksoloogi kutsestandard).

Näete nüüd, ei mingeid nõudmisi sensitiivsete võimete kohta, ega kõrge vaimsuse kohta, seega, lihtne, õppige kõik refleksoloogiks!!

Reflekso-loogia on tarkus, õpetus, teadmine, tunnetus refleksoloogilistest tsoonidest ja süsteemidest. Refleksoloogiat saab õppida, mis tähendab, et tegemist on isesuguse professionaalse ametiga, millega saate kaasinimesi aidata ning tervendada. Refleksoloogia on legaalne ettevõtlus.

Kuna kõik organismi organid, sh kogu aju ilmutub keha pinnale, ning on avatud mõjutustele läbi tsoonide mudimise, siis on väga tähtis tunda inimese anatoomiat ja füsioloogiat, just selleks, et teada, mida te parajasti mõjutate, ning mis suunas. 

Refleksoloogia erialane õpe kestab u` kaks aastat, medistsiini baasõppe (1,5 aastat) saab läbida soovi korral ka samal ajal. Õppimine on kui rakenduskõrgkoolis, sessioonõppes, aga huvitavam ja kodusem.

Refleksoloogia on inimese terviklik ja kompleksne õpetus. Tähendab see, et teise inimese aitamiseks piirid puuduvad (tegelikult neid küll on, näiteks kunstliigesed ja muud tehisorganid kehas, III ja IV staadiumi vähk ning teised autoimmuunhaigused). Et inimene on tervik, siis peavad terved olema nii keha, hing kui vaim. Ja, et need kolm moodustavad terviku, saab neid tervendada kõiki korraga, aga ka paarikaupa, ja seda võimaldab refleksoloogia edukalt.


Ootame Sind Refleksoloogiat õppima

Uus grupp alustab 27. jaanuarist 2024. Registreerumine on alanud.